wtorek, 27 lipca 2010

Neon Canyon - Libra EP


HOROSKOP 2010: WAGA


MIŁOŚĆ: Zyskasz nowego przyjaciela, a ci starzy jeszcze raz udowodnią, że są Tobie zawsze wierni. W związkach partnerskich - sielanka. Wzajemne zrozumienie i wsparcie przyczyni się do mocniejszego scalenia Waszego uczucia. Zainwestujecie w dom na plaży, kupicie nowe meble, co wieczór Wasze oczy oglądać będą zachód słońca... Nic dziwnego, że ten rok w Waszym życiu uchodził będzie za jeden z najpiękniejszych. Macie w sobie w tyle osobistego uroku, poczucia piękna, że świat wokół Was nabierze podobnych, pastelowych barw. Ale dbaj, pielęgnuj ten skarb, który otrzymałaś, gdyż nic nigdy nie trwa wiecznie...

PRACA: Co w pracy? W maju odniesiesz sukces, jakiego nawet się nie spodziewasz. Nadeszło twoje pięć minut. Pluton działa kwadraturą na twój znak zodiaku, skłaniając Cię do ambitnych zachowań i walki o lepszą pozycję w hierarchii. Wagi urodzone pomiędzy 5 a 8 października, powinny szczególnie ostrożnie starać się o lepsze stanowisko, gdyż osoby wtedy urodzone są zazwyczaj mało krytyczne, trochę lekkomyślne i to może ich narazić na pewne zgrzyty z kierownictwem. Lecz w tym roku nawet niekorzystne zmiany obrócą się na korzyść. Szybko naprawisz to, co zepsułaś i dzięki swojej pracowitości i zdyscyplinowaniu, znów będziesz cieszyć się uznaniem szefa i współpracowników.

PIENIĄDZE: Najlepszym miesiącem do inwestowania i pomnażania pieniędzy będzie styczeń, kiedy to Jowisz wesprze cię swym korzystnym sekstylem. Realizuj wtedy wszystkie swoje plany i marzenia, bo drugi raz taka okazja może się nie powtórzyć. Kolejne miesiące nie zaliczysz do udanych finansowo. W tym roku głównym twoim celem okaże się oszczędzanie. Czekasz na lepszą koniunkturę na rynkach finansowych.

ZDROWIE: Wrzody, zapalenie wyrostka robaczkowego i pęcherza moczowego - to może się wam przydarzyć, jeśli nie będziecie należycie dbać o swoje zdrowie. Jak się dba o pęcherz moczowy? Po pierwsze, nie możecie się przeziębiać (noście ciepłą bieliznę, mężczyźni zimą powinni zakładać kalesony). Po drugie, pijcie dużą ilość płynów, najlepiej niegazowanej wody. Po trzecie, nie powstrzymuj się od oddawania moczu. Jeśli tylko poczujesz jakiś ból w dole pleców - jak najszybciej skonsultuj się z urologiem.

Osoby urodzone pod znakiem wagi odznaczają się poczuciem sprawiedliwości, miłą powierzchownością i wolnością poglądów. W pracy są solidnymi i odpowiedzialnymi pracownikami. Zanim podejmą jakąś decyzję, muszą się głęboko zastanowić i wnikliwie ją przeanalizować. Czasami ogarnia ich dziwna melancholia i wtedy nie mogą się skupić nad tym, co robią.
 
Panowie Mark i Jon, czyli Neon Canyon (Kanada) są chyba spod znaku wagi, gdyż wszystko co w tym roku dotychczas ich spotyka zgadza się z podanym wyżej horoskopem (może oprócz kłopotów z pęcherzem). W maju wydali dziewięcioutworową EP-kę zatytułowaną - a jakżeby inaczej - Libra. Muzyka to nad wyraz nostalgiczna i powodująca częste popadanie w zadumę. Elektronika skłonna do eksperymentów i chillout'owych odjazdów. 24 minuty spędzone na plaży w Niechorzu.
 
Ocena: 7/10Brak komentarzy:

Prześlij komentarz